Lazer Kesim

Günümüzde çoğu endüstriyel üretim alanlarında tercih edilen lazer kesim teknolojisi lazer kullanılarak, malzemelerin kesimiyle alakalı olan bir işlemdir. Özetle ifade edecek olursak; yüksek oranda ve güçlü bir şekilde lazer çıkışı ile olan bu sistemde, otomasyon sistemi kullanılarak, hangi madde kesilmek isteniyorsa, o malzeme üzerine lazer yapılması işlemidir. Sanayinin sektörünün vazgeçilmez sistemleri arasında yer alan lazer kesim makineleri hassas kesim yapma özelliğine sahip oldukları için daha fazla tercih edilip ihtiyaç duyulan malzemelerdir.

Yerli Lazer Kesim Makineler

Ülkemizde bilindiği üzere özellikle yerli üretim teknolojisi giderek daha fazla gelişme gösterdiği için, yerli lazer kesim makinaları da ortaya çıkmıştır. Bu alan da tamamen orijinallerine benzeyen ürünler üretilir. Yerli ürünlerin daha fazla tercih edilmesinin en büyük faktörlerinden bir tanesi ise yedek parça temininin daha kolay olmasıdır.

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak, lazer kesim makinelerinde de gelişmeler yaşanmış ve birçok ürün yerli olarak piyasaya sürülmüştür. Buna bağlı olarak yapılan araştırmalara göre, yerli lazer kesim makinesi çok fazla tercih edilir. Lazer kesim her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan bir sistem haline gelmiştir.

Lazer Kesim Nedir?

Sanayi sektöründe üretim aşamasında tercih edilen, birçok malzemenin hassas kesimine imkân sağlayan kesme işlemidir. Lazer kesim işlemi genellikle optikler yardımı sayesinde yüksek lazer verilerek yapılır. Yüksek güç ayarı sayesinde lazerin çıktığı alana yönlendirilmesi neticesinde kesim işlemi lazer Kesim makinası tarafından yapılır. Hızlı ve etkili bir işlemdir.

Seri olarak yapıldığı için, sektörler de sıklıkla tercih edilir. Lazer kesim yöntemleri farklı şekillerde yapılır. Üretim ve sanayi aşaması kısmında kullanılan malzemeler farklıdır. Malzemeler farklı olduğu için, kesim şekilleri de farklı olur. Lazer kesim sistemi oldukça geniş bir yelpazede incelenebilir.

Lazer Kesim Makinası Avantajları

Zamanın etkili bir şekilde yönetilmesi ve en az şekilde hata olması açısından lazer kesim oldukça önemli bir yere sahiptir. İşletmeler tarafından sağlanan hizmetlerin hızlı ve hatasız bir şekilde olması önemli bir yere sahiptir. Lazer kesim gibi hassas yapılan kesimler sayesinde, bu konuda öne çıkma imkânı bulabilirsiniz. Zaman tasarrufu konusunda da ek olarak fırsatlar sunan, lazer kesim makinaları çoğu malzeme ile uyumlu olduğu için, avantajlı olan ürünlerdir.

Ayrıca fiyat olarak da birçok getirisi olduğu söylenebilir. Bir yerde bir hizmet almadan önce mutlaka fiyat konusunda araştırmalar yapılır. Lazer kesim makinaları son derece teknolojik olan makinalardır ve fiyatları da her bütçeye uyacak şekilde ekonomiktir. Fiyat konusunda firmamız müşterileri memnun edecek şekilde teklifler sunar. Kaliteli ve uzman kişiler tarafından hizmet almak isterseniz, siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Lazer kesim modelleri ve ebatları, müşterinin istediği şekilde yapılır. Model ve tasarımlar esnektir. Fiyatlar da aldığınız hizmete bağlı olarak değişiklik gösterir.

BAZILARI KUSURSUZDUR

Erko Metal ile çalışmanın elbette birçok sebebi var. Bu kusursuz ve ayrıcalıklı dünyaya katılmanızı heyecanla bekliyoruz,

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Kaliteli Üretim Prensibi

  Zamanında yapılan iş hem müşteriyi hemde bizi mutlu eder bu yüzden Erko Metal olarak buna önem veriyoruz.

 • Destek Hattı

  Kesim öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  En uygun size özel fiyat, indirim ve kampanyalar erkometal.com'da.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK